Dersom noen ønsker å bytte til dette tidspunktet går det gjennom en venteliste. Send mail til XXX@kirken.no dersom du ønsker å stå på venteliste til dette tidspunktet.
Lørdag 26. april kl. 10:00 (5 ledig)
1 | Ada Bø Berge |
2 | Adrian I. Aareskjold Idland |
3 | Andreas Bru Bjerka |
4 | Benjamin Håland Pedersen |
5 | Emma Hjertvik |
6 | Heine Frafjord |
7 | Herman Tørnes |
8 | Kristoffer Svendsen |
9 | Mathias Kristiansen |
10 | Nikolai Sund Dåsvand |
11 | Nikolas Johan Ree Alveskjær |
12 | Sara Elisabeth Lea |
13 | Sjur Undheim |
14 | Sondre Undheim Eiane |
15 | Thea Andersen-Espedal |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 |
Lørdag 26. april kl. 12:00 (Fult)
1 | Aksel Schøien |
2 | Aleksander Skailand |
3 | Andrea Mæle Matre |
4 | Brian K Nygård |
5 | Ida Marie Vårdal |
6 | Ingeborg Øen Grova |
7 | Karen Braadland Strandberg |
8 | Lotte Hana |
9 | Madeleine Amundsen Nielsen |
10 | Noah Hellesund Strømø |
11 | Mali Fisketjøn |
12 | Markus Lund Stangeland |
13 | Mathea Herland |
14 | Mathias Kvarme Sørensen |
15 | Mina Alfsvåg Gjøse |
16 | Natalie Sandve |
17 | Rannveig Meltveit |
18 | Sara Garborg |
19 | Sigur Nese |
20 | Simon Oftedal |
Lørdag 26. april kl. 14:00 (Fult)
1 | Amalie Thomassen |
2 | André Suarez Vatland |
3 | Anna Utne Gjertsen |
4 | Berit Vassbø Matland |
5 | Christoffer Thompson Valskår |
6 | Daniel Holmen |
7 | Helene Hjelleflaten |
8 | Julian Vagle Efjestad |
9 | Krister Larsen |
10 | Magnus Norland |
11 | Kristian Mateja-Tjessem |
12 | Linnea Sofie Gangsøy |
13 | Live Solbakken |
14 | Lukas Andre Nysæther Hamar |
15 | Madelen Klingsheim |
16 | Mads Lund |
17 | Magnus Trondal Nedrebø |
18 | Mats Fossan Lidal |
19 | Sofie Haugland Valheim |
20 | Tommy Sandstøl Stickings |
Lørdag 3. mai kl. 10:00 (14 ledig)
1 | Arn Flesjå |
2 | Kaspian Nilsen Hult |
3 | Noah Amdal Nygård |
4 | Olav Mathias Kuvåssæter |
5 | Tristan Ørland |
6 | Vemund Apeland Svalastog |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 | |
18 | |
19 | |
20 |
Lørdag 3. mai kl. 12:00 (fult)
1 | Alana Ofhelia Bru Tengesdal |
2 | Alex Efteland |
3 | Eimund Tobias Wego |
4 | Fillip Sætre |
5 | Hanna Winther Malde |
6 | Ida øygard |
7 | Jonathan Kjølmoen Øen |
8 | Julie Johansen |
9 | Kasper Smith Svendsen |
10 | Marius Sandve |
11 | Kristian Hauge |
12 | Liam Jace Barsnes- Ferguson |
13 | Lineah Hetland-Stangeland |
14 | Liv Marie Sviland Høgseth |
15 | Lucas Hetland-Stangeland |
16 | Mari Vølstad |
17 | Mathilde Pedersen |
18 | Oline Vorren Kvalen |
19 | Otilie Hjelmtveit Ims |
20 | Viktoria Hestad Breimo |
Lørdag 3. mai kl. 14:00 (fult)
1 | Ainius Dalinkevicius |
2 | Benjamin Ollestad |
3 | Celine Tostensen |
4 | Eline Sørbø Birkeland |
5 | Emma Rosland Thu |
6 | Emmeline Giddings |
7 | Jonas Rusdal Jelsa |
8 | Lars Tormod Helland Andersen |
9 | Leander Borsheim |
10 | Sebastian Timofei Railescu |
11 | Markus Rasch Vike |
12 | Mille Hagli |
13 | Olivia Grace Landmark |
14 | Olivia Rosland Espeland |
15 | Olivia Wilhelmina Steen |
16 | Sara Vasvik |
17 | Sigurd Stangeland |
18 | Sofie Strand |
19 | Stian Fuglestad |
20 | Theo Skogly |