Kirken.no bruker såkalte cookies til trafikkmåling og optimalisering av innhold. Hvis du klikker «Jeg forstår, lukk meldingen» aksepterer du at vi bruker cookies på sidene. Vil du vite mer om cookies, trykk «les mer».

Jeg forstår, lukk meldingen

Les mer

Konfirmantar 2018

Det nærmar seg konfirmasjonsgudstenester i kyrkjene våre. Her er listene over dei som skal konfirmerast.

Vigra kyrkje laurdag 28. april kl. 11.00

Mathias Giskeødegård

Marius Gjendem

Johann Roald Grytten

Silje Kristin Haddal

Kasper Hermansen

Anstein Jonas Høgseth

Sondre Roald Måseide

Camilla Nordstrand

Iben Røsvik

Nils-Kristian Røsvik Sjursen

Marius Tolo Skjong

Xander Strand-Iversen

Julie Hagen Weltzin

 

Vigra kyrkje søndag 29. april kl. 11.00

Sandra Christina Olsen Bjørkedal

Idunn Sofie Pedersen Blindheim

Cornelia Fylkesnes

Viktoria Molnes Kleivan

Anton Mezhuiev

Are Molnes

Tonje Nedregotten

Patrick Kjølsøy Pedersen

Julie Presterud Rørvik

Martin Andreas Rørvik

Emil Roald Røsvik

Johannes Holmberg Røsvik

 

Giske kyrkje søndag 6. mai kl. 11.00

Alida Josefine Valderhaugstrand Avseth

Bertine Sofie Digernes

Vetle Eliassen

Ylva Nordstrand Giske

Ingrid Louise Giskegjerde

Vilde Sofie Folland Giskegjerde

Lisa Giskeødegård

Lukas Heggem Giskeødegård

Lucas Terøy Skarmyr

Tobias Laurits Valderhaug

 

Valderøy kyrkje laurdag 5. mai kl. 11.00

Daniel Skjong Alnes

Nathanael Sæther Bordom

Kristine Viddal Dyb

Sofie Giskegjerde

Aron Erløv Hasfjord

Jennie Marie Hellevik

Eline Hellevik

Emma Bergseth Husøy

Karina Håland

Thomas Klokk

Marie Fure Kringstad

Thea Adelin Humlestøl Ludvigsen

Tobias Nicolai Nordhus

Lovise Hjellbakk Pettersen

Tobias Furnes Skottner

Anna Christine Slettestøl

Tilde Elisabeth Uggedal

Martine Valderhaug Uggedal

Magnus Arne Valderhaug

Kim Uthai Ytterland

 

Valderøy kyrkje laurdag 5. mai kl. 13.00

Christina Simone Alnes

Even Kalsnes Blindheim

Jonathan David Farstad

Barbro Ringmo Fylkesnes

Sara Skjong Haglind

Anders Halse

Andrea Jønsson Halsebakk

Julie Victoria Horgen

Mathias Iversen Jønsson

Peter Richard Boholm Leje

Kristin Sæther Moe

Daniel Valderhaug Molnes

Mille Viktoria Fagernes Myhre

Sigve Isene Roaldsand

Sander Vanebo Stokkeholm

Marius Dyb Valderhaug

Mads Walderhaug

Runar Johan Wiik

Michelle Roald Årseth

 

Valderøy kyrkje søndag 6. mai kl. 11.00

Michael Gjerde Blindheim

Ulla Cassells

Lisa Jeanette Rekdal Dyb-Sandnes

Ina Dajanna Ervik

Noah Skjong Farstad

Maria Folde

Aleksander Gjøsund Grebstad

Nikolai Grebstad Haglind

Emme Gjøsund Hareid

Leander Giske Hjelle

Frida Tusvik Hjelle

Thomas Haram Rekdal

Eirik Saenz Rørvik

Andrè Loutovinov Schroeder

Martine Sofie Sæther

Andrea Roaldsnes Sæther

Therese Susanne Thomassen Trulssen

Henriette Farstad Vinje

Julie Walderhaug

Madelen Roald Wiig

 

Godøy kapell laurdag 12. mai kl. 11.00

Thea Alnes-Avseth

David William Dyb

Leah Eirin Godø Dyb

Vetle Valkvæ Furnes

Tilde Rørvik Godø

Andreas Skrede Hausken

Olai Holmen Skodje

Sandra Indreeide Strand

Rikke Sande Tovik

 

 

 

 

Kontaktinformasjon for Giske kyrkjelege fellesråd

Besøksadresse:
Kyrkjekontoret/Rådhuset

Valderhaug 4

6050 Valderøy

Åpningstider:

Tirsdag - Fredag:

Kl. 09.00-14.00

 

 

Telefon kyrkjekontoret: 

70 18 80 40

 

Telefon kyrkjeverje:

45 06 53 80